اخبار

هنرمند بسیجی بردسکن، شاعر برگزیده جشنواره شعر رضوی

هنرمند بسیجی بردسکن، شاعر برگزیده جشنواره شعر رضوی
خبرگزاری آریا- مسئول کانون بسیج هنرمندان بردسکن،برای هشتمین سال متوالی به عنوان شاعر برگزیده مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری آریا، مجتبی نظام آبادی از شهرستان بردسکن به عنوان شاعر برگزیده یک شعر متفاوت جایزه خود را از دست استاندار خراسان رضوی دریافت کرد.
استاندار خراسان رضوی در مراسم انتخاب برترین های نهمین جشنواره استانی شعر رضوی گفت: معنویت ایران اسلامی به برکت حضور حضرت رضا(ع) است و باید از این فرصت در نهادینه شدن فرهنگ دینی و به خصوص معارف رضوی در جامعه استفاده کرد.
محمود صلاحی در این مراسم برگزاری جشنواره فرهنگی و هنری امام رضا(ع) با موضوعات مختلف را زمینه ساز بروز قابلیت های هنرمندان، نویسندگان و شعرا دانست. وحضور پرشور شعرا در جشنواره استانی شعر رضوی از جمله این ظرفیت هاست که با گذشت 9 سال هر سال با استقبال بیشتری رو به رو می شود.
استاندار خراسان رضوی اظهار داشت: شعر کهنه نمی شود و هر روز زنده و تازه تر رخ می نمایاند و حتی می توان گفت در برخی موارد شعر گویا تر از یک کتاب است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی نیز در این مراسم گفت: از مجموع دو هزار و 500 اثر رسیده به دبیرخانه شهرستان ها هزار و 200 اثر به دبیرخانه استانی جهت انتخاب اثر برتر واصل شد و پس از داوری هشت اثر به عنوان برگزیده و یک اثر به عنوان شعر متفاوت نهمین جشنواره شعر رضوی انتخاب شد.
گفتنی است در این مراسم زهرا حسین زاده و سید حسین سیدی از شهرستان مشهد، عفت خادمانی ، خدابخش صفا دل و نفیسه کاظمی زاده از شهرستان نیشابور، معصومه عباسی از شهرستان سبزوار، مرضیه هاشم زاده از شهرستان کاشمر و مجتبی نظام آبادی از شهرستان بردسکن به عنوان شاعران برگزیده جشنواره شعر رضوی و ایمان کرخی از شهرستان نیشابور به عنوان شاعر یک شعر متفاوت جوایز خود را از دست استاندار خراسان رضوی دریافت کردند.
 

۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۸:۱۵
قطره: www.ghatreh.com |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید